O nas

 

Jesteśmy grupą ekspertów i trenerów, która wspiera marki z sektora eCommerce pod kątem rozwoju biznesu i sprzedaży. Odciążamy właścicieli, e-commerce menadżerów od ciągłego monitorowania sprzedaży w internecie, dzięki temu mogą zająć się rozwijaniem swojego biznesu. 

Jesteśmy agencją konsultingową z doświadczeniem w pracy z takimi markami jak: 8a, Sfmeble, Dalia Lingerie, Bielenda, By Dziubeka, Ziko Apteka, Kolba, Pitbull Street Wear, Mindcore, Paczkasupli, Anglomaniak oraz wiele innych mniejszych projektów e-commerce.

Doświadczenie

  • 15 osób w zespole
  • Zrealizowaliśmy już ponad 80 projektów dla globalnych i polskich marek
  • Przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń
  • Występowaliśmy na największych konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Od ponad 11 lat działamy na rynku e-commerce

Dlaczego warto?

Analiza i spojrzenie firmy z zewnątrz daje obiektywne i świeże spojrzenie na marketing, sprzedaż, system IT i funkcjonowanie serwisu/sklepu internetowego. Często zdarza się, że pracownicy są zbyt zajęci bieżącą działalnością, aby uruchamiać nowe kanały sprzedaży i wdrażać innowacyjne technologie. 

Dedykowana usługa doradztwa

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w największych w Polsce firmach IT. Jako specjaliści pomagamy klientom, którzy nie posiadają w swojej firmie osób posiadających kompetencje w zarządzaniu projektami internetowymi. Dzięki nam masz pewność wdrożenia swojego projektu zgodnie z wymaganiami. Jeżeli uważasz, że taka osoba będzie Ci potrzebna, to pomożemy Ci ją znaleźć na rynku pracy.

Nasi eksperci

Grzegorz Sadłoń

Creative Director/CEO

Grzegorz jest ekspertem specjalizującym się w budowie strategii sprzedażowych dla marek i sklepów internetowych, optymalizacji projektów eCommerce i działań on-line marketingowych włączając w to działania z zakresu optymalizacji konwersji, marketing automation i strategii omnichannel.

Profil na linkedin – zobacz

 

Mateusz Kościelak

Strategy Director/CMO

Mateusz jest specjalistą w Digital Experience Platforms oraz w analizie wszelkich dostępnych danych w segmencie Enterprise. Występował na cyklu konferencji firmowych w roli prelegenta POSSIBLE edukując klientów z zakresu platform: Episerver CMS, Episerver Commerce, Sitecore, Acquia/Drupal CMS oraz trendów z zakresu e-Commerce, Marketing Automation oraz Customer.

Profil na linkedin – zobacz

 

 

Umów się na krótką rozmowę i opowiedz o swoim problemie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu i przedstawienia oferowanych usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mindlow Sp. z.o.o z siedzibą w 42-530 Dąbrowa Górnicza, ul. Rzeczna 104.