Pomagamy sklepom internetowym rosnąć, używając sprawdzonych metod

Poznaj nas

Jak pracujemy?

Pracujemy z klientem wewnątrz jego organizacji na pełnoetatowym kontrakcie lub w formie rozliczenia za przepracowane godziny. 

Wchodzimy do organizacji, analizujemy procesy, kanały dotarcia do klienta, obecne problemy i wąskie gardła. Po zdefiniowaniu zakresu prac wspólnie z klientem wprowadzamy kolejne zmiany.

Dlaczego warto?

Analiza i spojrzenie firmy z zewnątrz daje obiektywne i świeże spojrzenie na marketing, sprzedaż, system IT i funkcjonowanie serwisu/sklepu internetowego.

Często zdarza się, że pracownicy są zbyt zajęci bieżącą działalnością, aby uruchamiać nowe kanały sprzedaży i wdrażać innowacyjne technologie.

Dedykowana usługa doradztwa

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w największych w Polsce firmach IT. Jako specjaliści pomagamy klientom, którzy nie posiadają w swojej firmie osób posiadających kompetencje w zarządzaniu projektami internetowymi.

Dzięki nam masz pewność wdrożenia swojego projektu zgodnie z wymaganiami. Jeżeli uważasz, że taka osoba będzie Ci potrzebna, to pomożemy Ci ją znaleźć na rynku pracy.

Nasz zespół

Grzegorz Sadłoń

Konsultant, ekspert e-commerce, prezes zarządu w Mindlow Sp. z o.o.

Grzegorz jest ekspertem specjalizującym się w budowie strategii sprzedażowych dla marek i sklepów internetowych, optymalizacji projektów eCommerce i działań on-line marketingowych włączając w to działania z zakresu optymalizacji konwersji, marketing automation i strategii omnichannel.

Umów się na krótką rozmowę

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu i przedstawienia oferowanych usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mindlow Sp. z.o.o z siedzibą w 42-530 Dąbrowa Górnicza, ul. Rzeczna 104.