Zobacz co możemy zrobić dla Twojej marki

Nasze usługi

Konsulting i wsparcie Know-how

Umawiasz się z naszym ekspertem na spotkanie lub wideokonferencję, podczas którego dokonamy audytu obecnego rozwiązania e-commerce, użyteczności strony, kanałów sprzedaży, działań marketingowych oraz przeprowadzimy analizę procesów biznesowych.

Analiza wszystkich zagadnień nastąpi w ramach jednego lub kilku spotkań – ich tryb ustalamy z Tobą indywidualnie. Korzystamy z narzędzi, które umożliwiają przeprowadzenie konsultacji online (Skype oraz Google Hangouts). 

Audyt systemów eCommerce

Przeprowadzamy audyty dla sektora e-commerce w celu identyfikacji problemów, ich optymalizacji, automatyzacji i zwiększenia dochodów. Audyt dokona weryfikacji dotychczasowych działań w obrębie stosowanych narzędzi IT (oprogramowanie e-sklepu, system ERP, WMS itp), działań marketingowych, sprzedażowych, zakresu działań konkurencji, co pozwoli zwiększyć efektywność Twoich działań.

Zakres prac analitycznych dotyczy również zagadnień związanych z SEO, BIG DATA, użytecznością i zachowaniami użytkowników, konwersją oraz analizą danych w Google Analytics.

Wynajem konsultanta do zadań specjalnych

Skorzystaj z wiedzy doświadczonego eksperta, który pomoże Ci przy wdrożeniu systemów e-commerce, stron internetowych, systemów ERP oraz CRM. Doradzi Ci na etapie wyboru rozwiązania, przygotuje specyfikację przedwdrożeniową oraz wybierze firmę IT (wdrożeniową).

Wspólnie przejdziecie proces wdrożenia przy użyciu metod zwinnych i Twój dedykowany PM zadba o wszystkie Twoje potrzeby i procesy biznesowe.

Doradztwo marketingowe

Pomagamy i doradzamy w wyborze marketingowej, niezależnie od rodzaju zastosowanego oprogramowania e-commerce. Naszym zadaniem jest ustalić Twoje potrzeby, zakres działań, przygotować narzędzia i wygenerować sprzedaż.

Dzięki nam unikniesz rozczarowania i utraty kapitału na nieefektywne lub niedopasowane do Twojego biznesu rozwiązania. Zyskasz natomiast pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy są w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Szkolenia grupowe lub 1 na 1

Prowadzimy szkolenia otwarte z dwóch dziedzin w których jesteśmy ekspertami – sprzedaż internetowa w e-commerce oraz pozyskiwanie leadów w B2B.

Uczymy praktycznej wiedzy jak sprawnie rozwijać swój biznes internetowy i jak poruszać się w świecie cyfrowym. Mamy praktyczne doświadczenie poparte projektami dla największych graczy polskiego rynku e-commerce.

Fulfillment dla eCommerce

Zajmiemy się całym procesem logistycznym – magazynowaniem, pakowaniem i wysyłką zamówienia do klienta końcowego. Przyjmiemy produkty na magazyn, ustalimy formę pakowania i zajmiemy się kompletacją i zapakowaniem zamówionych produktów przez Twoich klientów. Obsłużymy również zwroty i reklamacje, abyś mógł skupić się tylko na generowaniu sprzedaży.

Dodatkowo pomożemy Ci w Google ADS i Facebook ADS, aby zwiększyć ilość zamówień. Pracujemy na oprogramowaniu, które w czasie rzeczywistym pokaże Ci co się dzieje z Twoimi zamówieniami.