Case – GymGang

GymGang – tłumaczenie aplikacji w innych wersjach językowych.

 

GymGang to aplikacja służąca do umawiania się użytkowników na wspólne treningi.

Pozwala szybko i sprawnie znaleźć partnera na wspólne bieganie, jazdę na rowerze lub wspólny trening w klubie fitness w Twojej miejscowości. Możesz tworzyć swoje gangi i rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

Mierzenie postępów dokonujesz w prywatnym notesie treningowym i na jego podstawie śledzisz swoje postępy oraz poznajesz nowo sugerowane osoby o podobnym stopniu zaawansowanie treningowego.

Z jakim spotkaliśmy się problemem?

PROBLEM – brak możliwości dystrybucji aplikacji na rynku globalnym;

W przypadku tego projektu, rozwiązanie głównego problemu było stosunkowo proste. Przygotowaliśmy szczegółowe tłumaczenia na wybrane wersję językowe. Szybka realizacja, pozwoliła klientowi ruszyć z dystrybucją i marketingiem produktu na wskazanych rynkach.

Co zrobiliśmy?

– Przygotowaliśmy plik z ponad 610 słowami, wyrażeniami oraz komunikatami systemowymi, które podlegały tłumaczeniu;

– Analizę rynku w celu oszacowania, która odmiana języka portugalskiego, będzie najlepszym wyborem dla przyszłych użytkowników;

– Przeprowadziliśmy tłumaczenie aplikacji (back-end) na nastepujące wersję językowe: Hiszpańska i Portugalska (odmiana brazylijska);

– Przeprowadziliśmy tłumaczenie strony głównej strony gymgang.co na nastepujące wersję językowe: Angielska, Hiszpańska i Portugalska (odmiana brazylijska).

 

zobacz online ->

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu i przedstawienia oferowanych usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mindlow Sp. z.o.o z siedzibą w 42-530 Dąbrowa Górnicza, ul. Rzeczna 104.

<- Inne case studies